Telefon
WhatsApp
  • 13 Temmuz 2021, 02:02
Ofis Bölme Ekipmanları

Ofis tasarım uygulamaları, son yıllarda inanılmaz bir değişim içerisine girmiştir. Farklı tipte tasarım araçlarının kullanıldığı bu sektörde yenilenen sistemlerin kullanılması kurumsal verimi arttırmaktadır. Ofis bölme sistemleri, ofis tasarımıyla ilgilenenlerin en sık duyduğu uygulamalar arasında yer alıyor.

Ofis bölme sistemleri, model olarak çeşitli sınıflara ayrılmaktadır. Büyük holding ve firmalarda çalışanlara ait odaların oluşturulması için kullanılan cam bölme sistemleri, en yaygın kullanım alanına sahip ofis bölme sistemlerinden biridir. Ofiste bulunan diğer araç ve gereçlerin daha çok ön plana çıkmasını sağlayan ofis bölme sistemleri, bu nitelikleri itibarı ile kullanım alanına büyük katkı sağlamaktadır. Cam bölme sistemleri, çalışanlar arasında daha kolay ve daha pozitif etkileşim sağlanmasına da olanak tanır. Ofis bölme sistemleri ofisinizde çalışanlarınız arasındaki bağı ciddi oranda artırır. Bu da işlerinizin daha kaliteli ve daha verimli bir şekilde artmasını sağlayacaktır.

Ofis Bölme, firmaların ve işyerlerinin çok tercih ettiği bir alan yönetimidir, ofis bölme sistemleri, var olan alanların efektif olarak kullanımı için tasarlanır. “Ofis Bölme” zeminden tavana kadar cam veya duvar ile kaplanır. Ayrıca, tercihe göre camlarımız kumlu, şeffaf ya da film kaplanabilir. Ofis bölme yapısında yatay ve dikey profiller kullanılır. Ofis bölme, tavan yüksekliği mekanın yapısına göre ayarlanır.

• Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri
• Cam Cama Ofis Bölme Sistemleri
• Tam Cam Jaluzili Ofis Bölme Sistemleri
• Yatay Cam Ofis Bölme Sistemleri
• Seperatör Ofis Bölme Sistemleri

Paylaş

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0 (342) 271 4 271

BİZ SİZİ ARAYALIM